پنج سال پیش در چنین روزی ...

پنج سال پیش در چنین روزی اول شهریور ماه 1381 شروع زندگی مشترکمان را با خوبی و خوشی جشن گرفتیم و اکنون بعد از این مدت، مشکلات و سختی های زندگی نه تنها ما رو از هم دور نکرده بلکه بیشتر و بیشتر به  هم نزدیک شدیم . در این مدت سعی کردیم که مثل دو دوست صمیمی زندگی کنیم و از زیبایی های این جهان و نعمت های خداوند در کنار هم لذت ببریم . شاید اولین آنها صعود مشترکمان به قله دماوند بود که امروز با سفر به دور دنیا رنگ دیگری گرفته و خدا می داند در آینده به کجا ختم شود .
آری ، درختانی که در مسیر سبزمان ، به نشانه صلح و حفظ طبیعت ، کاشته ایم نقش فرزندانمان را دارند و به همان اندازه برایمان عزیز هستند، به حدی که برای آینده و سلامتیشان بسیار نگرانیم !!!

5years.JPG

/ 7 نظر / 31 بازدید
دختر خوب

با سلام . خوشا به حالتان . من که عاشق سفر کردن هستم و اگر با دوچرخه هم باشد که چه بهتر. اميدوارم در راهی که در پيش داريد موفق و پيروز باشيد و به هدف خود يعنی برقراری صلح در جهان برسيد . آرزوی سلامتی و موفقيت برايتان دارم.

aliajam

سلام وبلاگ جالبی داری اگه می شه یک سر به سایت من بزن بای

aliajam

سلام وبلاگ جالبی داری اگه می شه یک سر به سایت من بزن بای

نيما عربشاهی

ياد اولین دیدارتون در برنامه دارآباد به خير... زندگی مشترک شما هميشه از مواردی است که من به عنوان يه زندگی خوب و عشاقانه و زيبا برای همه مثال ميزنم. هميشه پاينده و در کنار هم شادتر و عاشقانه تر زندگی کنيد.

شهريار کوچولو

سلام ... تبريک می گم ... آرزو می کنم درخت زندگی مشترکتون هر روز ريشه دارتر و پر بار تر بشه ... آسمونی باشيد

مامان آرتا

با سلام به زوج خوب و دوست داشتنی سالگرد ازدواجتون مبارک باشه هميشه کنار هم خوب و خوش باشد همه لحظاتتان شاد باشه